Kategoriler
En Yeni
Popüler

Programları Portable (Taşınabilir) Hale Getirmek

İhtiyacınız olan bütün yazılımlar elinizin altında… Cameyo sayesinde normal yazılımları taşınabilir EXE dosyaları haline getirmeniz mümkün.

Cameyo sadece yazılımlarınızı USB bellek ya da harici diskinize aktarmanızı değil, ek işlevler kullanmanızı da sağlıyor.

Yazılımın web sitesinde halihazırda 500’ün üstünde uygulama indirmeye hazır olarak sizi bekliyor. Bunları hemen indirip kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Sitede web tarayıcılardan grafik işlemcilere 10 farklı kategoride pek çok yazılım bulmanız mümkün.

Cameyo Online yazılımını kullanarak programları doğrudan indirebiliyorsunuz. Ücretsiz üyeliğinizi başlattıktan sonra My Cloud Apps seçeneği altında kendi uygulama listelerinizi yaratabiliyor ve böylece her seferinde bütün listeyi taramak zorunda kalmıyorsunuz.

Ancak listede olmayan uygulamaları taşınabilir hale getirme imkanı tanıyan Online Packer henüz gerekli olgunluğa ulaşmış değil. Uygulama sırasında pek çok hata ile karşılaşılıyor. Onun yerine Cameyo uygulamasını indirerek kullanmanızı öneriyoruz.

İndirmek İçin Tıklayın

Discussion — Cevap Yok

Bir Cevap Yazın