Kategoriler
En Yeni
Popüler

En İyi Bedava Dosya Kurtarma Programları

Silinen dosyalarınızı, bozulan dosya sisteminizi bu bedava araçlar ile kurtarın ve onarın!

Sabit diskiniz, SSD’niz, USB belleğiniz veya bellek kartınız kısmen çöktü veya dosya sistemi bozularak tamamen kullanılmaz hale geldi. Tüm uyarılara rağmen önemli verilerinizi yedeklemediniz. Bu durumda kolları sıvamalı ve size tanıtacağımız kurtarma araçlarını denemelisiniz.

Öncelikle kaybolan veya silinen tüm verilerinizi başarıyla kurtaracak bir yazılım olmadığını belirtelim. Bu, silinen verilerinizin ne durumda olduğuna bağlı. Ancak sizleri tanıştırmak istediğimiz araçlar, kurtarılması mümkün olan hemen hemen her şeyi kurtarabiliyor.

Silinen verilerinizi kurtarmaya başlarken, bu verilerin bulunduğu diske hiçbir şey yüklememeye dikkat edin. Aksi halde silinen verilerinizin üzerine yazabilir ve onları kurtarılmaz hale getirebilirsiniz. Sizinle paylaştığımız araçları farklı bir PC’de indirerek CD’ye veya USB diske yazmanız çok yerinde olacaktır.

Recuvia

Recuva

CCleaner’ın geliştiricileri tarafından meydana getirilen Recuva, yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebiliyor.
İNDİR

PC Inspector File Recovery

PC Inspector File Recovery

PC Inspector File Recovery, kurtaracağı dosyalara hiç de seçici davranmıyor. ZIP, ARJ, DOC, JPG ve AVI biçimlerini kurtarabiliyor.

İpucu: Bu yazılımı dosya sistemi bulunan bir diskte kullanın. Yeni biçimlendirilmiş disklerde bu yazılımla kurtarma yapamazsınız.

İNDİR

Easeus Data Recovery Wizard Free Edition

Easeus Data Recovery Wizard Free Edition

Aracın ücretsiz sürümü en fazla 1GB’lık dosyayı kurtarmanıza izin veriyor. Ancak yine de önemli dosyalarınızı kurtarmak için yeterli olabilir.

İNDİR

Discussion — Cevap Yok

Bir Cevap Yazın