Kategoriler
En Yeni
Popüler

Sence? Eğlenceli Bilgi Yarışması

Sonunda ikinci android programımı da bitirmiş bulunmaktayım. Bu programı yazarken daha çok öğrenmek amaçlı aklıma ne geliyorsa oyuna eklemeye çalıştım hem kendimi bu konuda geliştirmek hemde oyunu oynayacakların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak adına güzel de olduğunu düşünüyorum.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi oyunumuz bir bilgi yarışması ama diğer bilgi yarışmalarından farkı isminde gizli. Sence diye sorduğumuz sorulara sadece bence de veya bence değil olarak cevap veriyorsunuz. Yani işin temelinde doğru olup olmadığına karar vermek yatıyor. Minik bir üyelik sistemi var saniyeler içerisinde üye olabilirsiniz. Ve profilinizi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda dükkana giderek ve yıldız kazanarak çeşitli jokerler kazanabilir yarışma içinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bunun yanında program günlük olarak ve haftalık olarak bir sıralama tablosu tutmaktadır. Burada kendi puanınızı değerlendirebilir belki de zirveye çıkmak için çabalayabilirsiniz. Oyunu gün geçtikçe az biraz geliştirmeye devam edeceğim ama eğer yetersiz eksik yada hatalı gördüğünüz noktalar varsa bana bu site üzerinden veya markette kayıtlı olan mail adresimden ulaşabilirsiniz. Oyunun ekran görüntülerini ve market linkini aşağıda paylaşıyorum. Şimdiden İYİ EĞLENCELER :)

 

MARKET LİNKİ

Discussion — 2s Cevap

  • Ramazan Genç 21 Şubat 2013 üzerinde 19:59

    emeğine sağlık indirmek için sabırsızlanıyorum. :)

    Reply
  • dogus 14 Nisan 2013 üzerinde 00:36

    Bazı sorular yanlış örn:hamam böcekleri ile ilgili bir soru ve olimpik lyon fransa ligindedir sorusunun cewabida yanlış vb…

    Reply

Bir Cevap Yazın