Kategoriler
En Yeni
Popüler

Hesap Tut Android Uygulaması

Merhaba Arkadaşlar,

Bu yazımdan yaklaşık 20 gün önce yeni bir android uygulamasını markete koymuştum. Fakat fırsat bulamadığım için bu uygulamayla ilgili yazımı ancak yazabiliyorum. Uygulamamızın adı Hesap Tut. Hesap Tut’un amacı insanların kişisel bütçe hesabını kolay, pratik ve etkili bir biçimde tutabilmesini sağlamaktır. Uygulamayı tasarlanırken benzerlerinden onu ayıracak en büyük özelliğinin kolay kullanılabilirliği olmasını istedim. Bu bağlamda sade ve gereksiz özelliklerden arındırılmış, gelişmiş raporlama özelliğine sahip bir uygulama hazırlamaya çalıştım.

Uygulamaya gerçekten güzel geri dönüşler aldım. Olumlu görüşlerle beraber bir çok öneri ve istek de almış olmam beni oldukça sevindirdi. Bugün o isteklerin bir kısmına cevap verebilmek adına uygulamanın ikinci versiyonunu yayınladım. Bu yazıyı yazarken daha markete güncellemesi bile gelmedi yani o kadar sıcağı sıcağına yazıyorum anlayacağınız.

Eğer bu ve buna benzer bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum. Her türlü görüş ve önerileriniz için bana ulaşabilirsiniz.

Market Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msalihkarakasli.hesaptut

HESAP TUT      HESAP TUT

Discussion — 1 Cevap

  • M. Tahir TURAN 12 Aralık 2013 üzerinde 20:56

    Üstad Merhaba, uygulamayı çok beğendim, eline, zihnine sağlık… Play sayfasında da yazdım ama, her durumda buraya da yazmak istedim yorumu…
    Excel’e aktaramadım yada oluşan dosyayı bulamadım.(daha sonra karıştırdıkça buldum ama önce HesapTut klasörünü oluşturmak gerekiyormuş)… Export seçenekleri geliştirilmeli, “Paylaş” ikonu ile bu verinin e-posta yada bulut ortamlarına gönderilmesi sağlanmalı. Bir takvim arabirimi ile anasayfa dizaynı yapılabilir. Böylelikle gün bazında yapılan gelir gider kayıtları ile, yaklaşan taksitler de görülmüş olur. Ayrıca taksitleri hatırlatan bir alarm mekanizması da olmalı…. İleri tarihte yapılacak bir ödeme veya gelir (borç-alacak) tanımı yapılabilmeli…

    Reply

Bir Cevap Yazın