Kategoriler
En Yeni
Popüler

Endüstri Mühendisliği Üretim Stajı Defter Örneği

Çbs Boya ve Kimya A.Ş de gerçekleştirmiş olduğum üretim stajına ait staj defterimi staj defteri yazmak isteyenlere yol göstermesi açısından yayınlıyorum. Tüm stajyerlere başarılar diliyorum. Kolay gelsin.

TÜM STAJ DEFTERLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Discussion — 10s Cevap

 • Rabia Yumurtacı 18 Temmuz 2012 üzerinde 11:16

  Staj defterinize bunları mı yazdınız yoksa ayrıyetten bir rapor mu yazdınız ?

  Reply
  • MSalihKarakasli Rabia Yumurtacı 18 Temmuz 2012 üzerinde 23:29

   Malum staj defterine el yazısıyla doldurduğumuz için bu word dosyası halindeki belge aslında sadece bir taslaktan ibaret. Staj defterini doldururken ilave bilgilerde kullanıldı.

   Reply
 • burak 31 Ağustos 2012 üzerinde 00:00

  s.a. hocam bana acilen ingilizce staj raporu lazım . aralıkta askere gidebilmem için ekim başına kadar diplomayı almam lazım . şimdiden teşekkürler .

  Reply
  • MSalihKarakasli burak 31 Ağustos 2012 üzerinde 05:34

   Şu an elimde ingilizce yazılmış herhangi br staj defteri yok malesef. Ama bir bakıcam.

   Reply
 • Erhan 17 Eylül 2012 üzerinde 08:38

  İyi günler
  Bu dosyayı nerden indiriyoruz :D

  Reply
  • MSalihKarakasli Erhan 21 Eylül 2012 üzerinde 06:04

   yer

   Resimde işaretli yere tıklayarak indirebilirsiniz. Dosyanın sağ altındadır.

   Reply
 • yasemin 17 Haziran 2013 üzerinde 23:50

  Çok teşekkürler burada paylaştığınız için öncelikle. Biz sizinde dediğiniz gibi elle dolduracağız peki bu tablolar krokiler nasıl olacak cevaplarsanız çok sevinirim

  Reply
  • MSalihKarakasli yasemin 18 Haziran 2013 üzerinde 05:55

   Tablolar cizelgeler gibi ek belgeleri bilgisayar cıktısı alarak kagıt uzerine ilgii yere tutturabilirsiniz. Kolay gelsin.

   Reply
 • Ü.Burak 10 Temmuz 2013 üzerinde 10:51

  ıyı gunler salıh bey çevre muh. staj defterı elınızde varsa sıtenızden yayınlayabılırmısınız. lab. veya herhangı bır konuda staj defterı, şimdiden Teşekkürler.

  Reply
 • Mustafa Emirhan 26 Haziran 2014 üzerinde 06:32

  Bütün staj raporu bundan mı ibarettir
  İşletme faaliyetlerinden (Üretim, Satınalma, Satış, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Bilgi-İşlem, AR-GE [Araştırma-Geliştirme] vb.) üç tanesini seçerek, her biri için üç örnek verimlilik göstergesi üzerinde, son üç dönemlik (yıl, ay, hafta vb.) gelişimi belirtiniz.
  . Seçeceğiniz bir makinada gözlediğiniz bir işlemi, iş parçası, tezgâha bağlanma şekli, kullanılan takımlar, işleme teknolojisi ve parametreleriyle; şekil, çizim ve diğer bilgiler yoluyla açıklayınız.
  Bir iş istasyonunu işbilimsel (ergonomik) açıdan inceleyiniz. Varolan işbilimsel sorunlara çözüm getiren yeni bir tasarım geliştiriniz. Bunu resim ve şemalarla açıklayınız.
  Alınan iş güvenliği önlemleri konusunda bilgi veriniz. Seçeceğiniz bir faaliyet yeri için bir önlem geliştirerek bunu açıklayınız. Eğer tutuluyor ise işletmenin iş kazası istatistiklerini genel olarak belirtiniz ve bu verilerin nasıl bir dağılıma uyduğunu açıklayınız.
  İşletmenin iç ve dış ilişkilerindeki bilişim faaliyetleri ve bilgi-belge akış sistemi hakkında bilgi veriniz. Kullanılan paket programları tanıtarak, kullanım yerlerini ve etkinliklerini tartışınız. Seçeceğiniz bir süreç için akış diyagramını çiziniz.

  tarzı sorular için fikir verecek kısımları ayrıca mevcut mudur?

  Reply

Bir Cevap Yazın