Kategoriler
En Yeni
Popüler

Android Programlama Eğitimi Başlıyor

Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 2 seneden beri çeşitli ortamlarda veya hobi olarak android programlama ile ilgileniyorum. Bu süre zarfı içerisinde ister yazılıma yeni merak sarmış genç arkadaşlar olsun ister mobil programla konusunda kendinsini geliştirmek isteyen arkadaşlarımız olsun bir çok kişinin bu işe meraklı olduğunu gördüm. Android Mobil Programlamaya yeni başlayacak kişiler için hali hazırda internette bir çok eğitim içeriği bulunmasına rağmen fazla eğitimin göz çıkarmayacağını düşünerek boş vakitlerimde bende bir eğitim serisi hazırlamayı düşündüm. Bu yazıda eğitimin içeriği hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla hazırladığım ilk yazıdır.

Ancak mobil programlamaya geçmeden önce yazılıma yeni merak sarmış olan arkadaşlarımız için temel programlama mantığını ve kalıplarını java dili üzerinden anlatarak konuya ısınmalarını amaçlamaktayım.

Eğitim ile ilgili detaylı içerik bilgisini çok kısa bir süre içersinde sizlerle paylaşacağım ve ilk dersler ile konuya hızlı bir giriş yapacağız. Tüm eğitimleri görüntülemek için Android Programlama kategorisine göz atabilirsiniz.

GÜNCEL DERS LİSTESİ İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN!

 

 

Discussion — Cevap Yok

Bir Cevap Yazın